Vážené dřetovické maminky a děti,

Jelikož je nezbytně nutné provést razantnější opravy a údržbu na dětském hřišti, které se nachází u fotbalového hřiště a které bylo avizované jako nebezpečné se vstupem na vlastní nebezpečí do 30.4.2015, bude dětské hřiště úplně uzavřené od pondělí 27.4.2015 do pátku 8.5.2015. Dodavatelská firma zde bude provádět veškeré nutné práce. Dovoluji si apelovat na všechny rodiče a rodinné příslušníky, aby včas vysvětlili svým dětem, že po tuto dobu sem nesmí v žádném případě vstupovat a to ani v případě, že zde zrovna nebudou přítomni zaměstnanci dodavatelské firmy. V tomto období nebudou herní prvky plně funkční a mohlo by dojít k vážnému úrazu, neb zde budou probíhat truhlářské i klempířské práce, betonáže, budování dopadových ploch, nátěry ploch atd..

Věříme, že toto omezení pochopíte. Od soboty 9.5.2015 tak budou moci děti dětské hřiště opět plně využít a zatížit po opravách. Hřiště již bude plně bezpečné a bude splňovat bezpečnostní kritéria dětského hřiště.

Za obec Dřetovice Renata Dobrá, místostarostka obce